Tapety tekuté

Moderní tekuté tapety do vašeho interiéru. Tekuté tapety se vyrábějí s celulózy, bavlny a hedvábí. Dokonce se v nich nenacházejí žádná chemická ředidla, takže jsou velmi šetrné jak k životnímu prostředí, tak k vašemu zdraví. Hlavní předností těchto moderních tapet jsou jejich antistatické vlastnosti – jsou stálobarevné a zůstávají dlouho jako nové. Životnost tekutých tapet je stanovena na 20 let, což je o mnoho více než tradiční malířský nátěr, který je potřeba po několika letech oživit. A tím to nekončí. Tekuté tapety ovlivňují i výdaje za energii, samozřejmě příznivě, jelikož obsažená bavlna dokáže zachytit teplo a tím ušetřit vzniklé ztráty, tekuté tapety slouží i jako protihluková zábrana. Pokud hledáte inspiraci pro využití tekutých tapet, podívejte se do naší galerie.


Jak tekuté tapety nanášet

Hlavní rozdíl v lepení oproti klasických tapet je v tom, že tekutá tapeta se nanáší podobně jako štuk. Pokud tedy máte zkušenosti se zedničinou, bude pro vás aplikace tekutých tapet hračkou. Tekuté tapety již v sobě obsahují bambusové lepidlo, takže pro aplikaci se pouze rozíchají v nádobě s vodou. Tekuté tapety se nanášejí na stěnu plastovou stěrkou, kterou dostanete při koupi tří a více kusů balení tekutých tapet od nás zdarma. Pokud potřebujete méně než tři balení tekutých tapet, plastovou stěrku lze u nás zakoupit. Více o nanášení tekutých tapet, se dozvíte v návodu.


Pro jednodušší výběr, jsme seřadili tapety podle různých parametrů

Materiál
Barevnost
  • bílá
  • černá
  • šedá
Tekuté tapety Poldecor 25-4 Tapety tekuté

Tekuté tapety Poldecor 25-4

Tekuté antistatické tapety, přírodní materiál, bavlna a hedvábí. Včetně lepidla z bambusu. Cena je za jedno balení 3,3 m2. Jednoduchá aplikace, každý zvládne doma sám. Návod na aplikaci je součástí balení.Doprodej 2 bal. Tapety tekuté

Skladem, do PÁTKU u Vás

520,-
429,54

Tapety tekuté na stěnu, protihluková tapeta

  724 323 381 | Tapety a Fototapety do interiéru

EUR USD

Levná doprava Geis  Česká pošta, doprava kterou znáte již léta

  Poštovné od 68,- Kč

Doprava zdarma již od 1500,- Kč
 máte dotaz  sdílet  tisk

© Insion 2017